درباره ما

نام «حمید نصیرزاده بیرامی»را پدرم در تبریز در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۴۸ بر من نهاد.
بعد از طی نمودن دوره های ابتدایی و راهنمایی ، در رشته‌‌ی نقـاشی از هنرسـتان هنرهای تجسمی «میرک» تبریز فارغ التحصیل شدم.
در سال ۱۳۶۹ به تهران آمـده و در رشته‌ی ارتباط تصویری(گرافیک) در دانشگاه هنـر مشغول تحصیل شدم و در سال ۱۳۷۴ لیسانس گرافیک‌را اخذ نمودم. همزمان با دوران تحصیل، در عرصه‌ی طراحی و تبلیغات در آژانس های تبلیغاتی از جمله شرکت "ورا گرافیک " به فعالیت پرداختم. در سال ۱۳۷۵ تشکیل خانواده داده و سپس با نعمت داشتن همسر و دو دختر نازنین، کـار حرفه ای و هنری خود را با عشق و علاقـة بیشتری ادامه دادم . از اواخـر سال ۱۳۸۱ در راسـتای حـرفه پـدری، با توجــه به کمبودهایی که از نظر طـراحی و برنـد سازی حس می شد. ، برنــد«حوله ارس» را ایجاد کردم که این برند در سال ۱۳۸۲ در قالب شرکت حوله ارس به ثبت رسید.
اندوختة آموخته های دانـشگاهی و عشق به طراحی گرافیک مرا به سمتی سـوق داد که حاصل آن ایجاد تحولی در صنعت نساجی بود. با نـگاه ویژه ای که به مـوضوع بسته بندی ‌در این صنعت داشتم توانستم بنگـاهی اقتصادی تاسیس نمایم که کلیه کارهای گرافیکی و بخصوص بسته بندی محصولات«حوله ارس» به‌صورت تخصصی زیر نظر اینجانب صورت‌گیرد. می توانم ادعا نمایم با توجه به سختی کار در این زمینه، تا این روزگار در ایران کسی به‌صورت تخصـصی وارد ایـن عرصـه نشده بود و بسته بنـدی حوله‌ها به شیوه قدیمی‌ و بدون چشم نـوازی و زیبایی بصـری صورت می‌گرفت ،که با توجه خاصی که به این موضوع داشتم ؛ تحـولی در صنعت بسته بندی ایجـاد نمودم و بدین وسیله آموخـته های خـود را به صـورت کاربـردی در خـدمت بسته بندی قــرار دادم.
در سـال ۱۳۸۵ به عضـویـت «انجمن صـنفی طراحـان گرافیک ایـران» درآمـدم‌ و «اسـتودیوی طراحی گرافیـک نصیرزاده» را نیز تاسیس کردم.
نواخـتن سنتور را نیز در محضر استادان بنام آموختم و از آغاز دورة دبیرستان تا پایان دانشگاه حدود ۱۸ ساز حرفه ای سنتور ساختم و ردیف های استاد ابوالحسن صبا را نیز به اتمام رساندم.
اکنون در آسـتانة پنجاهمین سال زندگی ام، گـرمی پر مـهر کانـون خانواده و وجود همسر و دختران عزیزم و نیز نور و گرمای خورشـید هنر ، زندگیم را روشن نمـوده و افتـخار دارم با ‌تجربیات ، اندوخته‌هاو آموخته‌های خود در زمینه تجارت، تبلیغات، کارآفرینی، برندینگ ، توانمند سازی فردی و....در خدمت شما باشم .
خلاصه ای از فعالیت های حرفه ای:


فارغ التحصیل رشته نقاشی از هنرستان هنرهای تجسمی «میرک» تبریز ۱۳۶۹
شرکت در نمایشگاه خطاطان معاصر ایران – تهران ۱۳۷۳
نمایشگاه انفرادی در تبریز ۱۳۷۳
شرکت در نمایشگاه هنرهای تجسمی حوزه و دانشگاه و دریافت لوح تقدیر۱۳۷۳
انجام پروژه کامل کنگره بین المللی کتابداران و اطلاع رسانان کشورهای مسلمان ۱۳۷۴
لیسانس طراحی گرافیک از دانشگاه هنر تهران، بهار ۱۳۷۴
انجام پروژه های متعدد طراحی و برندسازی برای شرکت های مختلف نساجی از سال ۱۳۷۵ تا کنون
مدیر هنری شرکت حوله ارس ۱۳۸۲
عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران ۱۳۸۵
شرکت در نهمین دوسالانه طراحی گرافیک معاصر ایران ۱۳۸۶
شرکت در نمایشگاه سرو نقره ای ۱۳۹۰
شرکت در نمایشگاه سرو نقره ای ۱۳۹۲
عضو برجسته بنیاد فکر بزرگ ۱۳۹۵
شرکت در نمایشگاه سرو نقره ای ۱۳۹۶
گذراندن دوره های شخصیت شناسی ۱۳۹۷
مدرک MBA از موسسه عالی ماهان ۱۳۹۷

تماس با ما

   

تهران، خیابان استاد نجات اللهی(ویلا) بین خیابان انـقلاب و سمیه، کوچه سلمان پاک، پلاک ۱۰ ، واحد۳

    ۱۵۹۹۶۷۴۸۱۵
    ۸۸۹۲۰۸۰۵ - ۸۸۹۲۰۸۰۶
    ۸۸۸۹۸۵۰۱
    info[at]nasirzadeh[dot]com